Oferta

Proponowany przez nas system jest próbą spojrzenia wstecz, do czasów gdy człowiek żył w pełnej symbiozie z otaczająca go natura. Cechuje go:

  • Najwyższa jakość i profesjonalizm
  • Estetyczne wykonie
  • Terminowość
  • Trwałość
  • Zadowolenie klienta , to nasze priorytety.

Gwarancja na konstrukcję  naszego domu to 10 lat. A praktycznie na 100 lat - konstrukcja żelbetonowa. 
Ściany , stropy, dach to elementy prefabrykowane żelbetonowe.
Izolacją termiczna  ścian i dachu w naszych domach jest styropian nowej generacji.

Wszystkie koszty (z wyjątkiem kosztów działki, jej uzbrojenia w media oraz fundamentów i strefowej dopłaty transportowej) zawarte są w naszej cenie, którą niezależnie od zmian na rynku budowlanym gwarantujemy Państwu przez 9 miesięcy od podpisania umowy (w tym okresie dom nawet w najbardziej zaawansowanym standardzie wykończeniowym jest z reguły też gotowy). Cena obejmuje wykonanie dokumentacji techniczno-budowlanej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, budowę domu wraz z wszelkimi kosztami pobytu ekipy montażowej.

W domach szkieletowych , nawet jeśli mówimy o standardowych modelach, to klient decyduje o funkcjach pomieszczeń, ich rozmieszczeniu, czy gabarytach w procesie "indywidualizacji" projektu uzgadniane są z nim wszystkie istotne elementy architektury domu (m.in. usytuowanie i wielkość okien, położenie ścian i drzwi  wewnętrznych, wykusze, "ogrody zimowe", lukarna , balkony, itp.) i dopiero gdy dom nabierze oczekiwanych przez inwestora kształtów poddawany jest ostatecznej wycenie w fabryce.