O firmie

Firma Brandar jest jedną z niewielu firm produkujących domy w technologii pasywnej (passive house), w całej Europie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo całoroczne, solidne oraz energooszczędne obiekty mieszkalne, usługowe jak również wypoczynkowe domy szeregowe ,o krótkim cyklu budowy.

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w technologii  "XXII w", które wznosimy na działkach własnych i działkach inwestorów. Domy wybudowane w tej technologii posiadają szereg zalet, co sprawia, stają się najbardziej popularnymi typami domów w całej Europie. Firma Brandar posiada wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa prefabrykowanego, co gwarantuje pełny  profesjonalizm oraz usługi najwyższej jakości.

Zastosowane przez nas rozwiązania stanowią odpowiedź na wymagania w zakresie norm budowlanych zdefiniowane przez europejskie organy prawodawcze kładące nacisk na ekologię i wykorzystanie innowacyjnych technologii. W rezultacie otrzymują Państwo domy zgodne z najnowszymi trendami, jednakże ich podstawową zaleta jest fakt, iż stanowią one konstrukcje autonomiczne, niezależne od zewnętrznych źródeł energii, wzorowane na naturalnym w przyrodzie cyklu obiegu materii i wtórnym wykorzystaniu podstawowych zasobów takich jak woda, powietrze czy energia cieplna.

Nasi Partnerzy